HAKKIMIZDA

2008 yılında Özyazıcılar inşaat tarafından inşa edilen Ihlamur AVM 2012 Haziran ayında Atakent Gayrimenkul tarafından satın alınmış ve işletilmeye başlamıştır. Ihlamur AVM 6600 m2 arsa üzerine 4 kat olarak 18.000M2 kapalı alana sahiptir. Ihlamur AVM bünyesinde açık ve kapalı otoparkı mevcuttur.

 

Şirketin ana iştigal konusu  her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane ve alışveriş merkezi inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak, Yurt içinde veya yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işyeri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermektir.

 

Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde,  resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmektir.

 

Her Hakkı Saklıdır  © 2018

ByDesign: hepreklamistanbul